ÜCRETSİZ DANIŞIN 

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Saç ekimi sonrası süreç ve ortaya çıkması muhtemel sonuçlar hakkında bilgi alın.

 

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Saç ekimi sonrası süreç ve ortaya çıkması muhtemel sonuçlar hakkında bilgi alın.

Saç Ekimi Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar
Saç Ekimi Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar

Saç ekimi yaptırmayı düşünenler doğal olarak bu işlemden ne zaman sonuç alabileceğini merak eder. Bunda en önemli etken ekim yaptıran kişinin bir an evvel yeni görüntüsüne kavuşma isteğidir. Ekilen saçların çıkma süresi kişiden kişiye değişebileceği için bu konuda net bir zaman söylemek doğru değildir. Ancak saç ekimi yaptıran kişilerde kesin sonucun görülmesi yaklaşık olarak 10-12 ay sürmektedir. Bu süreç saç yapısına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

OKUMAYA DEVAM EDİN

Saç Ekimi Sonrası Süreç Hakkında
Saç Ekimi Sonrası Süreç Hakkında

Saç ekimi sonuçlarının kişiden kişiye değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır. Saç ekimi yaptıran kişinin yaşı, cinsiyeti, saç tipi, kayıp oranı ve kaybın devam edip etmediği gibi faktörler uzmanlar tarafından iyice incelenip kişiye saç ekimi sonrası süreçte nasıl bir yol ortaya çıkacağı hakkında özel bilgilendirme yapılmalıdır.

BİZE ULAŞIN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
Saç Ekimi Sonrası Sürecin Aşamaları
Saç Ekimi Sonrası Sürecin Aşamaları

Saç ekiminden sonra ilk iki hafta ekim yapılan alanda ufak yaralar kabuk bağlayarak iyileşir. Bu dönemde ekilen saç kökleri yeni yerlerine tutunur ve uyum sağlar. Öncelikle meyadana gelen şok dökülme sonrası ekilen saçlar normal büyüme döngüsüne girer ve her ay 1-2 cm kadar uzarlar. Saç ekimi süreç genel olarak 3 aşamada gerçekleşir:
1- Saçların tutma süreci
2- Saçların aniden dökülme süreci
3- Saçların büyüme süreci

FİYAT SORUN

Saç Ekiminden Beklenen Sonuçlar
Saç Ekiminden Beklenen Sonuçlar

Saç ekimi yaptırmayı düşünen biri öncelikle bilmelidir ki saç ekimi hemen sonuç veren bir operasyon değildir. Saç ekiminde istenilen sonuca varmak yaklaşık bir seneyi bulur. Süreç bir sene süreceği için, bu süreçte ekilen saçlara özen göstermeniz gerekmektedir. Bir senenin sonunda istenilen yoğunlukta saçlara sahip olunmadığı takdirde ikinci ya da üçüncü kez saç ekimi yapılabilmektedir. Ekim sonucunda istediğiniz saçlara sahip olamamanızın nedeni sadece operasyonun başarısız olması değil, ayın zamanda greftlerin kalitesiz olmasından da kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle ikinci bir ekim yaptırmaktan ya da PRP adı verilen saç köklerinin vitaminler ile güçlendirilmesi işlemini yaptırmaktan kaçınmamanız gerekmektedir.

BİZE ULAŞIN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
DAHA FAZLA BİLGİ

P.R.P. SAÇ TEDAVİSİ

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve daha dolgun daha hacimli görünmesini istiyorsanız P.R.P. ile saçlarınızın nasıl güçleneceği hakkında bilgi alın!

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız bu yazıyı inceleyerek güncel saç ekimi fiyatlarımız ve saç ekimi fiyatlarının nasıl belirlendiği hakkında bilgi alın!

HİZMETLERİMİZ

FUE TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

2000’li yıllar ile birlikte uygulanmaya başlayan FUE (Follicular Unit Extraction) saç ekimi yönteminin saç ekimi operasyonlarına nasıl köklü bir takım değişiklikler getirdiğini ve saç ekiminde oldukça başarılı alınmasını sağladığı hakkında bilgi alın.

CHOI (KALEM) TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

Choi (saç ekimi kalemi) tekniği ile iğne içine yerleştirilen greftin direkt ekimi yapıldığı bu yöntem ile saçlarınızı kestirmeden yeni saçlarınıza nasıl kavuşacağınız hakkında bilgi alın.

SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Sakal ve bıyık eksikliğini görünüm açısından sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sakal bıyık eksikliği orunundan nasıl kurtulabileceğiniz ve bu durumun yüz mizacında nasıl önemli değişiklikler yapabileceği hakkında bilgi alın.

Saç Ekimi Kategorisine Geri Dön