ÜCRETSİZ DANIŞIN 

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız güncel saç ekimi fiyatlarımız ve saç ekimi fiyatlarının nasıl belirlendiği hakkında bilgi alın.

 

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız güncel saç ekimi fiyatlarımız ve saç ekimi fiyatlarının nasıl belirlendiği hakkında bilgi alın.

Saç Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir ?
Saç Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için saç ekimi fiyatları da önemli bir konudur. Bu işlem hem estetik, hem de cerrahi bir operasyon olduğu için biraz maliyetli olmaktadır. Saç ekimi fiyatları bir çok unsura göre belirlenmektedir. Öncelikle saçlarının her açıdan değerlendirilmesi, saç nakli yapılacak alandan saçın nakil edileceği alana kadar her detay incelenip tercih edilecek yönteme, saç nakli yapılacak alanın genişliğine göre saç ekimi fiyatları belirlenir.

BİZE ULAŞIN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
Saç Ekimi Fiyatlarına Etki Eden Faktörler
Saç Ekimi Fiyatlarına Etki Eden Faktörler

1- Donör bölgeden alınacak saçların kalitesi.
2- Doğal bir görünüme sahip saç ekimi için, ne kadar sıklıkta nakil edilmesi gerektiği.
3- Saç ekimi sırasında hangi yöntemin tercih edileceği.
4- Saç ekimi öncesinde kişiye yapılacak tahlil ve tetkikler
Saç ekimi fiyatları her yıl ekonomik gelişmelere paralel olarak değişebilir. Saç ekiminin ortalama fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir unsur , saçların ekimi sırasında nasıl bir emek verileceği ve buna harcanacak zamandır.

FİYAT SORUN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
2019 Saç Ekimi Fiyatları
2019 Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi yaptırmak isteyen ve bu yüzden fiyat araştırması yapanlar için maalesef ilgili yasalar ve tığ etiği gereği herkese açık şekilde fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. 2019 yılı saç ekimi fiyatlarımızı sizinle paylaşabilmemiz için mutlaka iletişim kurmamız gerekmektedir. Bu yüzden 2019 fiyatlarımızı sormak için bize dilediğiniz zaman telefon , whatsapp ile ulaşabileceğiniz gibi online muayene formu veya iletişim sayfamızda yer alan mesaj kutusu vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz. Asistanlarımız sizlerden gelecek fiyat taleplerini değerlendirip sizi fiyat konusunda bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

FİYAT SORUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
DAHA FAZLA BİLGİ

P.R.P. SAÇ TEDAVİSİ

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve daha dolgun daha hacimli görünmesini istiyorsanız P.R.P. ile saçlarınızın nasıl güçleneceği hakkında bilgi alın!

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, saç ekimi sonrası süreçte meydana gelebilecek değişimler ve ortaya çıkması muhtemel sonuçlar hakkında bilgi alın.

HİZMETLERİMİZ

FUE TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

2000’li yıllar ile birlikte uygulanmaya başlayan FUE (Follicular Unit Extraction) saç ekimi yönteminin saç ekimi operasyonlarına nasıl köklü bir takım değişiklikler getirdiğini ve saç ekiminde oldukça başarılı alınmasını sağladığı hakkında bilgi alın.

CHOI (KALEM) TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

Choi (saç ekimi kalemi) tekniği ile iğne içine yerleştirilen greftin direkt ekimi yapıldığı bu yöntem ile saçlarınızı kestirmeden yeni saçlarınıza nasıl kavuşacağınız hakkında bilgi alın.

SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Sakal ve bıyık eksikliğini görünüm açısından sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sakal bıyık eksikliği orunundan nasıl kurtulabileceğiniz ve bu durumun yüz mizacında nasıl önemli değişiklikler yapabileceği hakkında bilgi alın.

Saç Ekimi Kategorisine Geri Dön