ÜCRETSİZ DANIŞIN 

BAYANLAR İÇİN SAÇ EKİMİ

Herhangi bir nedenle kaybettiğiniz saçlarınıza yeniden kavuşmak için bayanlara özel sunduğumuz saç ekimi hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.

 

BAYANLAR İÇİN SAÇ EKİMİ

Herhangi bir nedenle kaybettiğiniz saçlarınıza yeniden kavuşmak için bayanlara özel sunduğumuz saç ekimi hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.

BAYANLAR İÇİN SAÇ EKİMİ
BAYANLAR İÇİN SAÇ EKİMİ

Bayanların saçlarıda tıpki erkeklerde olduğu gibi dökülebilir ve kadın saç dökülme problemlerine çözüm olarak erkeklerde olduğu gibi saç ekimi yapılabilmektedir. Bayanlarda saç ekimi günümüz şartlarında çok kolay ve ağrısız yapılabilmekle beraber sonuçlarıda tatmin edici seviyededir. Bayanlara bir çok yöntemle saç ekilebildiği gibi özellikle kadınlara için geliştirilmiş saç ekim teknik ve yöntemleride mevcuttur.Bayanların saçlarıda tıpki erkeklerde olduğu gibi dökülebilir ve kadın saç dökülme problemlerine çözüm olarak erkeklerde olduğu gibi saç ekimi yapılabilmektedir. Bayanlarda saç ekimi günümüz şartlarında çok kolay ve ağrısız yapılabilmekle beraber sonuçlarıda tatmin edici seviyededir. Bayanlara bir çok yöntemle saç ekilebildiği gibi özellikle kadınlara için geliştirilmiş saç ekim teknik ve yöntemleride mevcuttur.

OKUMAYA DEVAM EDİN

BAYAN SAÇ EKİMİNDEN BEKLENTİLER
BAYAN SAÇ EKİMİNDEN BEKLENTİLER

Kadın saç ekimleri sonrası beklentinin ne olduğu çok önemli olup saç ekiminin sayısal değerlerle yapılan bir tedavi şekli olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Ortalama olarak sağlıklı saçlara sahip bir kadında yaklaşık olarak 150 binin üstünde saç kökü mevcuttur. Hal böyle olunca saç ekimlerinden beklenti düzeyi iyi analiz edilmelidir. Beklentiye oranla saç ekimi işlemi için karar verilmelidir. Bayanlarda beklenen sonucun alınması için saç ekimi sonrası saç bakımı çok önemlidir. Dikkat ve özenle yapılan saç bakımları kesinlikle destekleyici tedaviler, bitkisel içerikli şampuanlar, vitamin takviyeleri ile hem ekim yapılan saçlar hemde mevcutta var olan saçların güçlenmesine katkıda bulunmak gerekmektedir.

BİZE ULAŞIN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
BAYAN SAÇ EKİMİ YÖNTEMLERİ
BAYAN SAÇ EKİMİ YÖNTEMLERİ

Bayanlara bir çok yöntemle saç ekilebileceği içi özellikle kadınlara için geliştirilmiş saç ekim teknik ve yöntemleride mevcuttur.
1- Normal saç ekimi,
2- Traşsız saç ekimi,
3- Choi/Dhi Kalem yöntemi ile saç ekimi,
4- Saç sıklaştırma ekimi,

FİYAT SORUN

BAYANLARA SAÇ EKİLEBİLDİĞİ DURUMLAR
BAYANLARA SAÇ EKİLEBİLDİĞİ DURUMLAR

1- Doğuştan anlı normalden geniş (erkek alnı) olan bayanlara
2- Kafasında yara, ameliyat, yanık veya saç kıran sebebi ile lokal olarak saçı olamayan bayanlara,
3- Doğuştan seyrek saçı olan bayanlara,
4- Erkek tipi saçı dökülen bayanlara,
5- Hamilelik sırasında dökülen ve geri gelmeyen saçlara sahip kadınlara,
6- Kafa tepe bölgesinde döner alan açıklığı olan kadınlara,

BİZE ULAŞIN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
DAHA FAZLA BİLGİ

P.R.P. SAÇ TEDAVİSİ

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve daha dolgun daha hacimli görünmesini istiyorsanız P.R.P. ile saçlarınızın nasıl güçleneceği hakkında bilgi alın!

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız bu yazıyı inceleyerek güncel saç ekimi fiyatlarımız ve saç ekimi fiyatlarının nasıl belirlendiği hakkında bilgi alın!

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, saç ekimi sonrası süreçte meydana gelebilecek değişimler ve ortaya çıkması muhtemel sonuçlar hakkında bilgi alın.

Saç Ekimi Kategorisine Geri Dön