ÜCRETSİZ DANIŞIN 

THERMİ İLE AMELİYATSIZ YÜZ VE VÜCUT GERME

Enjekte edilebilir radyofrekans sistemi THERMİ ile ameliyatsız cilt gençleştirmenin nasıl yapıldığı hakkında bilgi alın!

 

THERMİ İLE AMELİYATSIZ YÜZ VE VÜCUT GERME

Enjekte edilebilir radyofrekans sistemi THERMİ ile ameliyatsız cilt gençleştirmenin nasıl yapıldığı hakkında bilgi alın!

Thermi Nedir ? Nasıl Uygulanır ?
Thermi Nedir ? Nasıl Uygulanır ?

Thermi , dünyada ilk olarak ısı enerjisini kontrollü bir şekilde direkt olarak deri altına verebilen bir teknoloji olup bir nevi enjekte edilebilir radyo frekans sistemidir. Gençlik ısısı olarak adlandırılan Thermi bu teknolojisi ile enjekte edilebilir radyo frekans olarak dünyada ilk ve tek FDA onayı almış yeni bir sistemdir. Thermi teknoljisinde çok ince kanüller kullanılarak radyofrekans ile oluşturulan ısı, istenilen derecede ve derinlikte kontrollü bir şekilde cildin altına gönderilir. Bu sayede Thermi ile yapılan ameliyatsız yüz ve vücut germede hemen sonuç alınmakta ve zamanla hemen ortaya çıkan sonuçlar daha da iyi hale gelmektedir. Uygulama lokal anestezi altında, uygulama yapılacak bölge uyuşturularak gerçekleştirilmektedir. İşlem tamamen ağrısız bir uygulamadır. Uygulama yapılacak işleme bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama bir saat civarında sürmektedir. Bölge uyuşturulduktan sonra çok ince iğne benzeri bir kanül cildin altına istenilen derinliğe yerleştirilir. Sonrasında kontrollü bir şekilde radyo frekans enerjisi verilir ve iç dokular ısıtılır.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

Thermi Hangi Amaçlarla Kullanılabilir ?
Thermi Hangi Amaçlarla Kullanılabilir ?

Thermi, uygulaması ameliyat olmak istemeyen ancak yüzeyel uygulamalara göre daha uzun süreli ve daha iyi sonuç almak isteyen kişilere, yüz, boyun, göğüs, kol, alt karın, üst bacak ve genital bölgelerinde cildin yenilenmesi ve sıkılaşması amacıyla uygulanabilmektedir. Thermi yukarda bahsedilen bu bölgelerde ; Yüz Boyun Germe ve Gençleştirme, Gıdı Toplarlama, Gözaltı Torbalarının Giderilmesi, Kırışıklık Tedavisi ve Uzun Süreli Botx Etkisi, Kol ve Bacak Sarkıklıklarının Düzeltilmesi, Karındaki Deri Sarkması ve Büzüşmelerinin Düzeltilmesi, Selülit Tedavisi, Kalıcı Aşırı Terleme Tedavisi, Genital Bölgede Şekil Bozukluklarının Giderilmesi ve Daraltma, Masseter Hipertrofisi Tedavisi amacıyla uygulanabilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Thermi İle Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe
Thermi İle Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe

Özellikle yanaklardaki sarkma, çene çizgisinin belirginleştirilmesi, dokudaki gevşeme, burun yanak arası çizginin hafifletilmesi, dudaktan aşağı doğru inen çizgilerinin azaltılması amacıyla yapılmaktadır. Uygulamanın amacı kırışıklık düzeltmek değil daha çok gerginlik yaratmaktır. Boyun ve alt boyun kısımlarına uygulama yapılabilmekte, gıdı toparlama olarak bilinen işlem başarıyla yapılabilmektedir. Thermi ile diğer ameliyatsız yüz ve boyun germe uygulamalarına göre daha iyi ve uzun süreli sonuçlar alınabildiği gibi bu sonuçlar işlemden hemen sonra gözle görülür şekilde olmaktadır.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

Thermi İle Ameliyatsız Gözaltı Torbalarının Giderilmesi
Thermi İle Ameliyatsız Gözaltı Torbalarının Giderilmesi

Thermi aynı zamanda alt göz kapaklarına da uygulanabilmektedir. Bu uygulamayla özellikle deride gevşeme, torbalanma, şişlik, gevşeklik büyük oranda azalmaktadır. Uygulama oldukça kısa süren bir uygulamadır. Thermi uygulaması sonrasında göz kapaklarında hafif bir şişlik olacaktır ancak 1-2 gün içinde geçecektir. Thermi uygulaması sadece alt göz kapaklarına yapılabilir, üst göz kapaklarında uygulanmamaktadır. Eğer hastanın üst göz kapaklarında da bir deri fazlalığı varsa ve ameliyatsız çözüm arıyorsa bu durumda ThermiSmooth uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama 2 hafta aralıklarla 3 seans yapılmaktadır , böylece üst göz kapaklarındaki deri fazlalığı belirgin bir şekilde azalmaktadır.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

Kol Bacak Karın Derisi Gevşekliği Tedavisi
Kol Bacak Karın Derisi Gevşekliği Tedavisi

Eğer çok kilo vermiş ya da genetik olarak derisinde gevşeklik sorunu yaşıyorsanız ve bu duruma ameliyatsız bir çözüm arıyorsanız, Thermi uygulamasıyla ciltte ameliyatsız olarak şu ana kadar gerçekleştirilememiş bir başarıyla deriyi sıkılaştırmak mümkün olmaktadır. Özellikle kol ve bacak germe ameliyatları görünür iz bırakan ameliyatlar oldukları için tercih edilmemekte ve çok fazla yapılamamaktadır. Thermi, bu tip sorunlar için son derece iyi sonuç veren vücudun her alanındaki deri gevşekliğini düzeltebilen bir uygulamadır.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

Thermi Uygulamasının Yan Etkisi Var Mıdır ?
Thermi Uygulamasının Yan Etkisi Var Mıdır ?

Thermi üstün teknolojisi sayesinde uygulamayı yapan doktora ikili ısı ölçümü sunarak istenmeyen bir sonucun ortaya çıkmasına mani olur. Bahsedilen  ikili ölçümden birincisi kanüllerin üzerinde bulunan termostat sayesinde saniyede 12 kez ısı ölçümü yapılarak doku içinde ısının istenilen seviyelere çıkması ve kalması sağlanılması, ikincisi ise termal kamerayla cilt ısısının ölçülmesidir. Bu ölçümlerde ısı hem termal kamerada renk olarak hem de dijital olarak ölçülür ve  bu sayede ciltte hiçbir şekilde istenmeyen bir yan etkinin ortaya çıkmasına engel olunur. Thermi minimal invazif bir uygulmadır ve cilk sıkılaştırma gençleştirme için ameliyatsız çözüm üreten bir uygulama olmasıyala uygulama sırasında sadece hafif minimal düzeyde bir şişlik ve hafif kızarıklık oluşabilmektedir.  Bu şişlik ertesi gün azalmakta olup 2-3 gün içinde normale dönmekte olup kızarıklık ise aynı geçmektedir. Hafif bir kızarıklık olabilir, bu da ertesi güne geçecektir.

SORUN CEVAPLAYALIM

Thermi Uygulamasından Beklenen Sonuçlar
Thermi Uygulamasından Beklenen Sonuçlar

Uygulama sonuçları şaşılacak derecede hemen gözle görünmekle birlikte en iyi hale 3 ayda gelir ve uygulandığı bölgede 3 boyutlu bir yenileme sağlar. Yüz boyun germe amacıyla yapılan uygulamalar  3 yıl boyunca kalıcılığını korur. Cilt sıkılaştırma amacıyla vücut bölgelerinde yapıldığında etkinliği yıllar boyu devam eder, yaşa bağlı olarak yıllar içinde etkisinde bir azalma meydana gelir. Yapılan çalışmalar lipoliz uygulamalarına göre 2-4 kat daha fazla deri sıkılaştırıcı bir özelliği olduğunu göstermiştir. Koltuk altı aşırı terleme tedavisi amacıyla yapıldığında sonuçlar hayat boyu kalıcıdır. Selülit tedavisi amacıyla yapıldığında yine sonuçlar kalıcıdır. Thermi, sinir blokajı ve kalıcı botx amacıyla yapıldığında ortalama 1 - 2 yıl civarında bir etki sağlar.

BİZE ULAŞIN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Ameliyatsiz Estetik Kategorisine Geri Dön