ÜCRETSİZ DANIŞIN 

SOĞUK LİPOLİZ İLE BÖLGESEL İNCELME

COOL SHAPING 360 ile yapılan soğuk lipoliz uygulamasıyla tek seansta nasıl 1-2 beden incelme sağlandığı hakkında bilgi alın!

 

SOĞUK LİPOLİZ İLE BÖLGESEL İNCELME

COOL SHAPING 360 ile yapılan soğuk lipoliz uygulamasıyla tek seansta nasıl 1-2 beden incelme sağlandığı hakkında bilgi alın!

Soğuk Lipoliz Nedir ?
Soğuk Lipoliz Nedir ?

Kliniğimizde kullandığımız  Yağ kırma yöntemi olarak bilinen Soğuk lipoliz yöntemi / Cool shaping 360  ile herhangi bir ilaç, kimyasal madde veya cerrahi teknik kullanmadan sadece yağları dondurarak eritmek şeklinde etki eden ameliyatsız vücut şekillendirme yöntemidir.Günümüzde hem sağlık için hem de görsel olarak kişiler vücut formlarına oldukça özen göstermektedirler. Ancak bazen ne kadar diyete dikkat edilse veya spor yapılsa da belirli bölgelerinde biriken fazlalıkları eritmeleri mümkün olmayabilir. İşte bu gibi durumlarda bölgesel fazlalıkları düzeltmek için cerrahi teknikleri tercih etmeyenler için soğuk lipoliz ile ameliyatsız vücut şekillendirme en doğru seçenek olmaktadır.

OKUMAYA DEVAM EDİN

Soğuk Lipoliz Nasıl Etki Eder ?
Soğuk Lipoliz Nasıl Etki Eder ?

Su sıfır derecede donar, yağ ise -5 derecede donar. Bu uygulama ise doku ısısını -10 dereceye indirir, kristalize olan yağ hücreleri uygulama yapılan bölgeden uzaklaşır. Bu dondurulan yağ hücreleri yaşama  fonksiyonlarını yitirir, yağ dokusunda tıbbi terimle apopitoz denilen ‘hücre ölümü’ gerçekleşir. Vücut bu ölü hücreleri kendi biyolojik mekanizmalarıyla parçalayarak ve lenf sistemi yoluyla dışarıya atar, asla karaciğer yüklenmesi ya da böbrek yüklenmesi söz konusu değildir.

BİZE ULAŞIN

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır ?
Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır ?

Bölgesel fazlalığınızın olduğu yer belirlendikten sonra ciltte donma hasarı olmasını engelleyen özel jel pedler yerleştirilir. Donma etkisi yağ hücrelerinde programlanmış hücre ölümünü başlatır.Genellikle tek uygulamanın yeterli olmakla birlikte, yağ dokusunun çok fazla olduğu kişilerde etkinliği artırmak üzere ikinci seansı uygulanabilmektedir. Cool Shape uygulanan bölgedeki incelme ancak iki hafta sonrasında hissedilmeye başlanır. Üçüncü ay itibariyle sonuçlar net bir şekilde fark edilmektedir. Uygulama sonrası hafif egzersiz ve diyet ve bol sıvı alımı önerilir. Diyetle birlikte ilerlediği taktirde bir, iki beden incelme sağlanır ve vücut istenilen formu alır.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

Soğuk Lipoliz Uygulaması İçin Hangi Cihazı Tavsiye Ediyoruz ?
Soğuk Lipoliz Uygulaması İçin Hangi Cihazı Tavsiye Ediyoruz ?

Kliniğimizde, tescilli cryo ve vakum entegre teknolojisi ile en gelişmiş bölgesel incelme yöntemi olan Cool Shaping 360 cihazını kullanmaktayız. Bu sistem yağ ve selülit azaltma tedavisinde mükemmel sonuçlara ulaşırken 2 adet özel başlığı sayesinde efektif bir tedavi yöntemi sunar. COOLSHAPING patentli entegreli cryo, vakum ve LED teknolojisi ile hedeflenen bölgesel yağ hücrelerini ameliyatsız bir şekilde parçalar ve yok eder. Amerikada yapılan araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanmış olan bu cihaz FDA onayı alarakta güvenilir ve tedavi amaçlı kullanılabilir bir uygulama olduğunu dünyaca kabul ettirmiştir.

FİYAT SORUN

Soğuk Lipoliz Uygulamaları Neden Hızla Yaygınlaşmaktadır ?
Soğuk Lipoliz Uygulamaları Neden Hızla Yaygınlaşmaktadır ?

Soğuk lipoliz sonuçları, etkinliği ve acısız olması sebebiyle Türkiyede de hızla yaygınlaşmaktadır. Az seans sayısı ile de dikkat çeken soğuk lipoliz uygulamaları, yaza hazırlık için en iyi seçenek olarak öne çıkmaktadır. Etkinliği ve yağların daha hızlı atılmasını sağlamak için ek uygulamalardan da faydalanarak kombine tedavilerde kullanılabilir.

BİZE ULAŞIN

Soğuk Lipolizin Yan Etkisi Var Mı ?
Soğuk Lipolizin Yan Etkisi Var Mı ?

Coolshaping tedavi esnasında cryo-enerjiyi vakum ve LED teknolojisinin tedaviyi arttırıcı etkisiyle aktarır. Sistem özel olarak cilt yüzeyini korur ve cryo-enerji diğer dokulara zarar vermeden sadece yağ hucrelerini kristalize eder. Kristalize olan donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmemektedir.

DOKTORUNUZA BAŞVURUN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Erkekler İçin Estetik Kategorisine Geri Dön