ÜCRETSİZ DANIŞIN 

Selülit Tedavisi

AWT (Akustik Dalga Terapisi) ve Mezoterapi Uygulamaları İle Selülit Tedavisi Hakkında Bilgi Alın.

 

Selülit Tedavisi

AWT (Akustik Dalga Terapisi) ve Mezoterapi Uygulamaları İle Selülit Tedavisi Hakkında Bilgi Alın.

Selülit Nedir ?
Selülit Nedir ?

Selülit, deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikimi ile oluşan, özellikle bacak, kol ve kalça bölgesinde toplanan, bölgesel dolaşım bozukluğudur. Selülit obeziteyle karıştırılmamalıdır. Hareketsiz yaşam, kötü beslenme ve hazır gıda tüketimi selülit oluşumunu tetikler. Selülit oluşumu, genetik ve hormonal yapı ile yaşam tarzından etkilenir. Dolayısıyla kilosu normal, hatta normalin altında olan bireylerde bile hormonal ve genetik etkilerden dolayı selülit oluşma riski vardır.

OKUMAYA DEVAM EDİN

Selülit Sorunu Nasıl Giderilir ?
Selülit Sorunu Nasıl Giderilir ?

Peki, kadınların özellikle yaz ayların daki korkulu rüyası selülit nasıl tedavi edilir ? Doğru beslenme ve spor , hazır gıdalardan uzak durmak ve su tüketimini arttırmak selülitelerin giderilmesinde bir nebze etken faktör olsa da, mezoterapi uygulamaları ile selülit sorunları tedavi edilmeye çalışılsa da teknolojinin gelişmesi ile selülit tedavisinde etkili cihazlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. AWT (Akustik Dalga Terapisi) bilinen cihaz destekli tedavi yöntemlerinin içinde ilk akla gelen tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış yöntemdir.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
Başlıca Cihaz Destekli Selülit Tedavileri
Başlıca Cihaz Destekli Selülit Tedavileri

Bu tip makine destekli tedavilerin başında, sellülitli alanlara mikroenjeksiyon- dermapen yöntemi ile ilaç uygulamaları, bölgesel uygulanan vakum yardımlı, enerji veren AWT yani akustik dalga tedavisi gelmektedir. Ancak bu tedavilerin yanında kombine olarak Soğuk Lipoliz ve/veya Radyofrekans teknolijisi bazlı cihazlar kullanılarak bozulan cilt altı dolaşım arttırılarak selülitli bölge sağlıklı hale getirilebilir ve doku yenilenmesi sağlanır.

BİZE ULAŞIN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
AWT İle Selülit Tedavisi
AWT İle Selülit Tedavisi

Selülit tedavisi ortalama 8-12 seans arasında yapılmaktadır. Selülit tedavisinde altın standart AWT ( acoustic wave therapy )dir. Tedavi sonrası selülitli olan alanın düzeldiği, cildin prüzsüzleştiği hemen farkedilmektedir. Bunun dışında masaj, mezoterapi, vitamin enjeksiyonları, lazer uygulamaları ve radyofrekans da etkin bir şekilde selülit tedavisinde kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak fazla olan yağ dokunun da azaltılması için soğuk lipoliz uygulanmaktadır.

FİYAT SORUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Vücut Şekillendirme Kategorisine Geri Dön