ÜCRETSİZ DANIŞIN 

SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Sakal ve bıyık eksikliğini görünüm açısından sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sakal bıyık eksikliği orunundan nasıl kurtulabileceğiniz ve bu durumun yüz mizacında nasıl önemli değişiklikler yapabileceği hakkında bilgi alın.

 

SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Sakal ve bıyık eksikliğini görünüm açısından sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sakal bıyık eksikliği orunundan nasıl kurtulabileceğiniz ve bu durumun yüz mizacında nasıl önemli değişiklikler yapabileceği hakkında bilgi alın.

Sakal ve Bıyık Kaybının Nedenleri
Sakal ve Bıyık Kaybının Nedenleri

Sakal ve bıyık kaybı kimi insanlarda genetik olmakla birlikte, kimilerinde ise yara ve yanık izleri sebebiyle ve/veya çeşitli hastalıklardan dolayı kaynaklanabilmektedir. Sakalın sıklığı ve kıl kalitesini etkileyen birçok etken vardır. Ancak bunların en başında hormonal sebepler yer almaktadır. Kıl kökünü geliştirecek ve sıklaştıracak hormonların eksikliği, genellikle genetik yapıdan kaynaklanmaktadır. Erkeklik hormonu olan testesteronun, normalin altında olduğu durumlarda da sakal eksikliği ya da kaybı ortaya çıkabilmektedir. Kıl köklerinin hiç olmaması veya yetersiz olması da genetik yapıdan kaynaklanmakta olup hormonol bir durum değildir

BİZE ULAŞIN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
Sakal, Bıyık Ekimi Nasıl Yapılır?
Sakal, Bıyık Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ve bıyık ekimi saç ekimi uygulamasından farklı değildir, sakal bıyık ekimi, tıpkı saç ekimi gibi sorunlu bıyık ve sakal bölgesinde yapılan cerrahi bir işlemdir. Dış görünüm ve özgüven açısından erkeklerin istedikleri maskulen görüntüyü sağlayacak sakal ve bıyık yoğunluğuna sahip olmaması, sakal bıyık ekimi operasyonlarının ana sebebidir. Fue tekniği ile yapılan saç ekiminde olduğu gibi iki aşamalıdır, birinci aşamada ense bölgesinden donör kıllar alınır ve ikinci aşamada yüzün sorunlu bölgesine transfer edilir. Lokal anestezi altında uygulanan sakal ya da bıyık ekimi işleminin süresini, transfer edilecek kök sayısı belirler.

FİYAT SORUN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
Sakal ve Bıyık Ekimi Kimlere Yapılabilir ?
Sakal ve Bıyık Ekimi Kimlere Yapılabilir ?

Sakal ve bıyık yoğunluğundan dolayısıyla dış görünümünden memnun olmayan herkes bu işlemi yaptırabilir. Genellikle, bir cilt rahatsızlığı sonrasında kıl kaybı yaşamış ya da geçirdiği bir kaza sonrası bölgesel boşlukları olan erkeklerin bu operasyonu tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca hormonal sorunları olan, doğuştan sakal ve ya bıyık yoğunluğu sorunu yaşayanlar da bu ekimi yaptırabilirler. Uzman bir ekibin yaptığı sakal bıyık ekiminde büyük oranda ekim sonrası rahat bir süreç yaşanır herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.

BİZE ULAŞIN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
HİZMETLERİMİZ

FUE TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

2000’li yıllar ile birlikte uygulanmaya başlayan FUE (Follicular Unit Extraction) saç ekimi yönteminin saç ekimi operasyonlarına nasıl köklü bir takım değişiklikler getirdiğini ve saç ekiminde oldukça başarılı alınmasını sağladığı hakkında bilgi alın.

CHOI (KALEM) TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

Choi (saç ekimi kalemi) tekniği ile iğne içine yerleştirilen greftin direkt ekimi yapıldığı bu yöntem ile saçlarınızı kestirmeden yeni saçlarınıza nasıl kavuşacağınız hakkında bilgi alın.

DAHA FAZLA BİLGİ

P.R.P. SAÇ TEDAVİSİ

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve daha dolgun daha hacimli görünmesini istiyorsanız P.R.P. ile saçlarınızın nasıl güçleneceği hakkında bilgi alın!

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız bu yazıyı inceleyerek güncel saç ekimi fiyatlarımız ve saç ekimi fiyatlarının nasıl belirlendiği hakkında bilgi alın!

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, saç ekimi sonrası süreçte meydana gelebilecek değişimler ve ortaya çıkması muhtemel sonuçlar hakkında bilgi alın.

Saç Ekimi Kategorisine Geri Dön