ÜCRETSİZ DANIŞIN 

İP ASKILAMA YÜZ VE BOYUN GERME

Yüz, kaş ve boyun bölgelerinde cildi gererek daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlayan İp Askılama tekniği hakkında bilgi alın!

 

İP ASKILAMA YÜZ VE BOYUN GERME

Yüz, kaş ve boyun bölgelerinde cildi gererek daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlayan İp Askılama tekniği hakkında bilgi alın!

İp Askılama Tedavisi Nedir ?
İp Askılama Tedavisi Nedir ?

Organik iplikler kullanarak  gerçekleştirdiğimiz yüz, kaş ve boyun bölgelerinde  germe işlemi başarılı bir ameliyatsız estetik çözümüdür. İnsan dokusu ile  uyumlu  olan, özel üretilen steril ipliklerin ince bir iğne yardımı ile cilt altına yerleştirilmesine dayanan bir uygulamadır. Bu iplikler vücudun tüm bölgelerinde  kullanılabilir. Uygulandığı bölgede hızlı bir toparlanma etkisi gösterir. Bu yöntem kontür lift, Thread lift,  yüz askılama, kılçıklı ip, altın iplik, FTC lift, V lift isimleri ile de anılmaktadır.

OKUMAYA DEVAM EDİN

İple Askı Tedavisi Nasıl Yapılır ?
İple Askı Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Uygulama yapılacak alana anestezi uygulandıktan sonra tedavi edilecek bölgelere hekim tarafından özel iplikler yerleştirilir. Pek çok farklı uygulama yöntemi vardır. Cildin elastikiyet kaybı oranına  göre uygulanan özel iplik sayısı 30 ile 100 arasında değişir. Uygulama süresi yaklaşık 20 ila 30 dakikadır. Lokal anestezi kremi ile de bekleme süresi 30 dk olduğundan işlem için  yaklaşık 1 saat vakit ayrılmalıdır. Uygulama sonrası aradaki fark hemen görülebilir. İstenilen etki 3 ayda meydana gelir  ve etkisini 12-18 ay boyunca sürdürür.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

İp Askılama Tedavisi Nasıl Etki Eder ?
İp Askılama Tedavisi Nasıl Etki Eder ?

İple askılama tedavisinde  PDO (polidioksanon)dan yapılan, dokuya zarar vermeyen ve 2-3 ay içerisinde eriyen özel ameliyat iplikleri kullanılır.Kullanılacak ip seçimi uygulanacak cildin yapısı ve sorunun şiddetine göre değişiklik gösterir. Cildi yenilemekve kollajeni uyarmak amacıyla mono isimli ipleri tercih ederken, mekanik asma etkisi elde etmek için kılçıklı dokuya sahip  cog isimli  ipleri kullanırız. Yine hem  askılama yapmak  ve kırışıklıkları  açmak amaçlı screw adı verilen  ipleri yerleştiririz. Yüz askılamak ve orta yüz dolgusu etkisi yaratmak için ise Spring ve Shilueette iplerini tercih ederiz. Cilt altına yerleştirilen  bu ipler zamanla erimektedir, buda dokunun yara iyileştirme özelliğini tetikler, kollajen üretimini uyararak deri kalitesini arttırır. Aynı zamanda oluşan  mekanik  askılama sayesinde de dokuda ‘lifting’ sağlanmış olur.

BİZE ULAŞIN

İple Askılama Tedavisinin Kullanım Alanları
İple Askılama Tedavisinin Kullanım Alanları

İple askılama tedavisi; sarkmış yanakların toparlanmasında; burun dudak arasıkatlantılarınve kırışıklıkların hafifletilmesinde, boyun bölgesi kırışıklık ve  sarkmalarının giderilmesinde, çene çevresindeki sarkmalarda, dudaklardan çeneye uzanan kırışıklıkların düzeltilmesinde, gıdı bölgesinin toparlanmasında, dekolte bölgesi kırışıklıklarında, kaş kaldırmada, yüzde ince  kırışıklıkların giderilmesinde, alt göz kapağı kırışıklıklarında, dudak üstü barkod çizgileri(smokersline)nin düzeltilmesinde, yanaklardaki gülme çizgileri(akordeon çizgileri)nin tedavisinde, karında , kol, ve  bacak içlerinde  sarkma  hallerinde   vücutta da bazı durumlarda uygulanabilmektedir.

FİYAT SORUN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Ameliyatsiz Estetik Kategorisine Geri Dön