ÜCRETSİZ DANIŞIN 

ERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYON

-3 derece başlığı sayesinde ağrısız acısız epilasyon deneyimi sunan BUZ LAZER'in neden erkekler için en uygun epilasyon yöntemi olduğu hakkında bilgi alın.

 

ERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYON

-3 derece başlığı sayesinde ağrısız acısız epilasyon deneyimi sunan BUZ LAZER'in neden erkekler için en uygun epilasyon yöntemi olduğu hakkında bilgi alın.

"BUZ LAZER" Erkekler İçin En Uygun Epilasyon

Bayanlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu. Soprano Buz Lazer Epilasyon sistemiyle artık erkeklerde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtulabiliyorlar,  özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Buz Lazer epilasyon teknolojisiyle artık tamamen acısız,  ortalama 4 - 6 seansta istenilen sonucu elde etmek mümkün. Erkeklerde sırt bölgesi ise en zor bölgedir kıl yapısı daha incedir ve Alexandrite lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni BuzLazer™ teknolojisinin FDA belgesi mevcuttur. Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir.

OKUMAYA DEVAM EDİN

Erkeklerde Kıl Sorununa Çözüm
Erkeklerde Kıl Sorununa Çözüm

Erkeklerde lazer epilasyon bayanlarınkine göre azıcık daha acılı olur bunun başlıca sebebi erkeklerin kıl yapısı kalın ve koyudur ve bundan dolayıda lazer acıtır ve can yakar. Ancak yeni çıkan lazer epilasyon teknolojileri sayesinde artık erkekler de lazer epilasyon yaptırırken konforu en uç noktasında yaşıyorlar.Erkekler en çok hangi bölgelerindeki tüylerinden rahatsız oluyorlar peki? Elmacık kemiği ve kaş arasında çıkan tüyler,Ense ve boyun bölgesindeki tüylenmeler,Koltuk altı, omuz, sırt, göğüs ve bacak bölgeleri de erkeklerde lazer epilasyon için oldukça talep görmekte.Geçmişteki lazer epilasyon tekniklerini unutun!

BİZE ULAŞIN

Erkelerde Epilasyon Nasıl Yapılır ?
Erkelerde Epilasyon Nasıl Yapılır ?

Erkeklerde epilasyon yapılma yöntemi ile kadınlarda epilasyon yapılma yöntemi arasında aslına bakarsanız bir fark yoktur, yalnız erkeklerde epilasyon yaptırmanın avantajları daha çoktur. Çünkü erkeklerin kıl yapısı daha kalın ve daha koyu renkte olduğu için ve cilt yapılarında hassasiyet hissi daha az olduğundan erkeklerde epilasyon işlemleri daha hızlı sonuçlar vermektedir. Erkeklerde epilasyon işlemi uygulanırken bölgeden bölgeye değişen bir yöntem yoktur ama bölgelerin farklılaşması epilasyon cihazının ucuna takılan başlığı farklılaştırmaktadır, küçük ve dar alanlar için kullanılan bir başlığı sırt ya da göğüs gibi geniş alanlarda kullanırsak seans sürelerimiz bir hayli zaman alacaktır. Aynı şekilde geniş başlık ile dar ve küçük alanlara epilasyon işlemi yapılırsa da istenilen dar bölgelere ulaşılma daha zor bir durum haline gelecektir. O yüzden erkeklerde lazer epilasyon yapılırken farklılık gösteren tek şey epilasyon yapılan bölgeye göre kullanılan epilasyon başlığı değişikliğidir.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

7 Maddede Erkek Lazer Epilasyon
7 Maddede Erkek Lazer Epilasyon

1) Erkeklerin acı eşiği oldukça düşüktür bu yüzden lazer epilasyon olacaklarsa acısız ve ağrısız bir teknolojiyle tedavi olmalılar. 2) Erkekler de lazer epilasyon kadınlarınkine göre daha hızlı sonuç verir, çünkü erkeklerin kıl yapıları hangi bölgelerinde olurlarsa olsunlar kadınlarınkine göre daha sert ve kalındırlar. 3) Lazer epilasyon eskilerde tamamiyle bayanlara özgü bir tedavi yöntemi olarak düşünülürdü ancak artık erkeklerde kadınlar kadar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için kliniklere başvuruyorlar. 4) Erkeklerde sırt bölgesi lazer epilasyon uygulaması en çok rağbet gören bölgedir. 5) Göğüs bölgesinde yoğun kıl sahibi olan erkeklerde lazer epilasyona başvurmaktadırlar. 6) Sakal üstü ve ense gibi bölgelerde erkeklerin lazer epilasyon tercih ettiği başlıca bölgelerden. 7) Acısız ve ağrısız lazer epilasyon teknolojisi olan Buz Lazer Epilasyon sayesinde ağrı ve acı artık tarih oldu, eskiden 70-75 dakika süren seanslar artık Buz lazer ile 30 dakika. Erkekler de 4-5 seansda çok ciddi tatmin edici sonuçlar almak mümkün.

SORUN CEVAPLAYALIM

Erkeklerde Tüm Vücut Lazer Epilasyon
Erkeklerde Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu duruma bazen kıl batması gibi sağlık problemleri vesile olurken bazen de artık erkeklerin en az kadınlar kadar bakımlarına dikkat etmesi vesile olmaktadır.Erkeklerin bütün vücuduna lazer epilasyon yaptırabilme şansı vardır ama genelde epilasyon yaptırdıkları bölgelerin başında göğüs, ense, omuz, sırt, boyun, koltuk altı, kol, bacak, sakal üstü, kulak, kaş arası lazer epilasyon ile el ve ayaktaki aşırı kıllar içi yapılan lazer epilasyon bölgeleri gelmektedir.Erkeklerin vücutlarına yaptırdıkları lazer epilasyon seansları süre açısından bakıldığında ortalama 5-6 saat sürerken yüz bölgelerine yaptırdıkları lazer epilasyon ortalama 6-8 saat sürmektedir. Burada temel alınan kıl cinsi kalın ve koyu renkte olan kıl cinsidir. Kadınlara göre daha farklı kıl yapısına sahip olan erkekler genelde daha kalın kıl köküne sahiptir bu yüzden kadınlara göre daha hızlı ve memnun edici sonuçlar alabilmektedirler.

FİYAT SORUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Erkekler İçin Estetik Kategorisine Geri Dön