ÜCRETSİZ DANIŞIN 

DUDAK DOLGUSU

Hyaluronik asit enjeksiyonu ile dudaklarınız daha dolgun ve daha hacimli bir görünüme kavuşur. Dudak dolgusu hakkında merak ettiklerinizi ve fiyatlarımızı çekinmeden sorabilirsiniz.

 

DUDAK DOLGUSU

Hyaluronik asit enjeksiyonu ile dudaklarınız daha dolgun ve daha hacimli bir görünüme kavuşur. Dudak dolgusu hakkında merak ettiklerinizi ve fiyatlarımızı çekinmeden sorabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir? Neden Yapılır?
Dudak Dolgusu Nedir? Neden Yapılır?

Vücudun doğal yapısına uygun hyaluronik asit tabanlı dolgu maddelerinin dudak bölgesine enjeksiyonuyla yapılan işleme dudak dolgusu denir. Dudak dolgusunda amaç estetik ve dikkat çekici dudak görünümü elde etmek için alt ve üst dudağı anatomik olarak doğal orana kavuşturmak yani üst dudağın alt dudağın 1-2 mm kadar önünde, alt dudağın ise üst dudağa göre biraz daha kalın olmasını sağlamaktır. Hyaluronik asit içeren dolgularla bu doğal oranı yakalamak uzman bir hekim için pekte zor değildir. Dudak dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız da biraz aşağıda yer alan fiyat sorun bölümünde yer alan telefonla arama veya whats app'la iletişime geçme seçenekleriyle bize ulaşabilirsiniz.

OKUMAYA DEVAM EDİN

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır? Kalıcı Mıdır?
Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır? Kalıcı Mıdır?

Dudak dolgusundan önce anestezik krem uygulanarak hassas bir bölge olan dudaklara uygulanacak enjeksiyon işleminin minimal ağrı ile gerçekleşmesi sağlanır. Anestezik kremin etkisini göstermesi için 15-20 dakika bekletilmesi gerekir. Dudaklar iyice uyuştuktan sonra dolgu maddesi çok ince uçlu bir enjeksiyonla dudaklara verilir. İşlem yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Hızlı ve kolay bir uygulamadır. İşlem yapıldığı anda hemen sonuç verir, değişiklik hemen fark edilir. Dudaklara enjekte edilen hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri 4-6 ay içinde vücut tarafından emilerek yok olduğu için kalıcı değildir. Kalıcılığın sağlanması için bu süre sonunda işlemin tekrarlanması gerekir ya da dinamik dolgu olarakta adlandırılan 1 yılı aşkın süre etkisi devam edilen özel dolgu teknikleri de tercih edilebilir. Dudak dolgusu uygulamasının nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıda ki butona tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

Dudak Dolgusu Fiyatları
Dudak Dolgusu Fiyatları

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki tıbbi tedavilerde danışanlarımızla bire bir iletişim kurmadan herkese açık şekilde fiyat bilgisi ilan edilmesi ilgili yasalar ile kısıtlanmıştır. Bu yüzden sizlere fiyat bilgisini ancak bizimle bire bir yani telefon, sms,  whats app veya eposta ile iletişime geçtiğiniz takdirde iletebiliyoruz. Burada sizlere dudak dolgusu fiyatlarımızla ilgili aktarabileceğimiz bilgi tercih edilen dolgu malzemesinin markası ve kalıcılık süresine göre fiyatların değişebileceğidir. Dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan telefon ve whats app seçenekleriyle dilediğiniz zaman çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FİYAT SORUN

section bg
" YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLAR "
ÖNCESİ SONRASI
Öncesi Sonrası Resimlerini İncelemek İstiyorsanız Formu Doldurun Öncesi Sonrası Resimlerini E-Posta Adresinize Gönderelim.
FORMU DOLDURUN
Dudak Dolgusu Sonrası Dudaklar Yapay Görünür Mü?
Dudak Dolgusu Sonrası Dudaklar Yapay Görünür Mü?

İşlem medikal estetik konusunda uzman bir hekim tarafından, doğru teknikle yapılırsa son derece doğal bir görünüm elde etmek mümkündür. Fazla şiş ve yapay görünen dudak dolguları dudağa gereğinden fazla dolgu maddesi enjekte edilmesinden ya da dolgu maddesinin yanlış bir noktaya enjekte edilmesinden kaynaklanır. Bu noktada önemli olan işlemi yapacak hekimin tecrübesiyle enjeksiyon işlemi sonucunda doğal oranı yakalaması ve dudaklara istenen hacimli ve estetik görünüme gelmesini sağlamasıdır. Dudak dolgusu ile başkaca merak ettiğiniz bir husus varsa aşağıda ki butona tıklayarak sorunuzu bize iletebilirsiniz. Uzmanlarımız sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacaktır.

SORUN CEVAPLAYALIM

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Ameliyatsiz Estetik Kategorisine Geri Dön