ÜCRETSİZ DANIŞIN 

BUZ LAZER EPİLASYON

Her kıl tipi ve her ten renginde etkili ağrısız acısız Buz Lazer Epilasyon hakkında bilgi alın.

 

BUZ LAZER EPİLASYON

Her kıl tipi ve her ten renginde etkili ağrısız acısız Buz Lazer Epilasyon hakkında bilgi alın.

Buz Lazer Epilasyon Nedir?
Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine BuzLazer™ teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu. 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyona bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı -3 derece, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Adından da anlaşılacağı üzere BuzLazer™ demek soğuk başlığı sayesinde acı ağrı olmayan konforlu lazer epilasyon demek. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için vücudumuzda gezdirilen tedavi başlığının uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması ve bunu yaparken de etkinliğinden hiç birşey kaybetmemesi BuzLazer™ yani, Soprano ICE teknolojisini lazer epilasyonda benzersiz kılmaktadır.

OKUMAYA DEVAM EDİN

AĞRISIZ ACISIZ BUZ LAZER EPİLASYON
AĞRISIZ ACISIZ BUZ LAZER EPİLASYON

Adından da anlaşılacağı üzere BuzLazer™ demek soğuk başlığı sayesinde acı ağrı olmayan konforlu lazer epilasyon demek. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için vücudumuzda gezdirilen tedavi başlığının uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması ve bunu yaparken de etkinliğinden hiçbirşey kaybetmemesi BuzLazer™ yani, Soprano ICE teknolojisini lazer epilasyonda benzersiz ve rakipsiz kılıyor.Lazer epilasyon uygulamalarında acı her zaman var olmus ancak Buz Lazer ile acı artık tarih olmuştur, Soprano diod lazer cihazları ile bu konforu sizde yaşayın. Ütüleme Epilasyon dan sonra şimdi Buz Lazer ile Alma Lasers devrim yapmaya devam ediyor.  

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

Her Kıl ve Her Ten Renginde Etkili
Her Kıl ve Her Ten Renginde Etkili

Lazer epilasyonda karşılaşılan en büyük sorunlardan biri her cihazın her kıl tipine ve her ten rengine etkili olamamasıdır. Bu yüzden bir çok kişi kendi kıl tipi ve ten rengine uygun lazer cihaz seçimi konusunda kararsız kalmakta ve kendisine şu soruyu soramadan edememektedir. " Bu cihaz için benim ten rengimde etkili olduğu söyleniyor ama doğru mu ?" ya da " Elif yaptırmıştı ve memnun kalmıştı, ama o esmer tenli ben ise beyaz tenliyim acaba aynı yere gitsem bende aynı etkili sonucu alabilir miyim?"İşte artık bu sorular tarih oluyor çünkü Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon benzersiz ve rakipsiz teknolojisi ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Buz Lazer ile yapılan epilasyon uygulamaları her kıl ve ten tipinde etkili sonuçlar vermektedir, ayrıca Buz lazer teknolojinin bir büyük avantajı da 4 mevsim yaz aylarında hatta bronz tende bile uygulanabilmesidir.  

BİZE ULAŞIN

Sonuçları Kalıcı Mıdır ?
Sonuçları Kalıcı Mıdır ?

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan birisi olan lazer uygulamasının kalıcı olup olmadığıdır. Uzmanlara ve uygulama sonuçlarına bakılacak olursa günümüzde epilasyonun en etkili ve en kalıcı yöntemi Lazer Epilasyon’dur. Lazer epilasyon yöntemi ile istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Uygulama seansları ortalama 6-8 seans arasında olup seans aralıkları ortalama 6 haftadır. Bu seansların sonucundaki başarı oranı çoğunlukla %80 ile %90 arasında görülebilir.  Lazer epilasyon uygulamasına girmeden önce, ağda veya cımbız ile kılları kökünden sökmek yanlıştır. Lazer başlığının atış yaptığı bölgede kıl köküne ihtiyaç vardır. Lazer epilasyon seansları sonuna gelindiği zaman etkinin görülmesi için en az  6 ay herhangi bir lazer uygulaması yaptırılmamalıdır. İlerleyen yıllar içerisinde hormonların değişkenlik göstermesi gibi durumlarda (hamilelik, kullanılan ilaçlar vs.) vücudun çeşitli yerlerinde daha önce uyku halinde olan tüyler harekete geçip, ayva tüyü diye tabir ettiğimiz ince ve zayıf tüyler olarak gözlemlenebilir.

FİYAT SORUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Güzellik & Bakım Kategorisine Geri Dön