ÜCRETSİZ DANIŞIN 

BİYOLOJİK LIFTING AŞISI

Biyolojik Lifting Aşısı, cildin ve dokuların nemli kalmasına yardımcı olarak yüz, boyun ve dekolte bölgesinde cildinizin yenilenmesini sağlar.

 

BİYOLOJİK LIFTING AŞISI

Biyolojik Lifting Aşısı, cildin ve dokuların nemli kalmasına yardımcı olarak yüz, boyun ve dekolte bölgesinde cildinizin yenilenmesini sağlar.

BİYOLOJİK LIFTING AŞISI NEDİR ?
BİYOLOJİK LIFTING AŞISI NEDİR ?

Biyolojik Lifting Aşısı İtalyan bilim insanlarınca geliştirilen yeni nesil, cildin ve dokuların nemli kalmasına yardımcı olan etkisi mevcut uygulamalara göre çok daha üst düzeyde olan bir aşıdır. Bir damla su ile aylarca yaşayabilen Selaginella Lepidophylla isimli çöl bitkisinde bulunan "trehaloz" maddesi ve hyaluronik asidin kombine kullanılması ile "biyolojik lifting aşısı" ortaya çıkmıştır. Biyolojik lifting aşısında farklı molekül ağırlıklı hyaluronik asit ve çöl bitkilerinin bir damla su ile aylarca yaşayabilmesini sağlayan 'trehaloz' maddesi kombine şekilde bulunur. Trehaloz, bir damla su ile aylarca yaşayabilen ve 'yeniden diriliş' bitkisi adıyla bilinen Selaginella Lepidophylla adlı çöl bitkisinde bulunan ve bitkinin yeşil kalmasını sağlayan maddedir.

OKUMAYA DEVAM EDİN

BİYOLOJİK LIFTING AŞISINA NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR ?
BİYOLOJİK LIFTING AŞISINA NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR ?

Dışarıdan bakıldığında kişinin sağlığının en önemli belirtilerinden biri cilttir ve bu durum en belirgin olarak yüzde kendini gösterir. Kişinin yüzünün dinamiği, ciltte kas, gözenek yapısı ve yumuşak doku miktarı, kişinin yaşantı biçimi ve sağlık durumuna ilişkin ön bilgi verebilir. Yaşın ilerlemesi veya aşırı zayıflama sonucunda cildin yapısında bulunan ve bağ dokusunun temel hücrelerinden olan kollajen ile fibroblas gibi maddelerde uzama ve azalma gelişebilir. Bunun sonucunda ciltte yumuşak doku miktarı azalır ve iskelet yapı daha çok ortaya çıkar. Yumuşak doku miktarının azalmasıyla birlikte özellikle yüzde zayıf, sağlıksız daha yaşlı bir görünüm ortaya çıkar. Biyolojik Lifting Aşısı ciltte azalan yumuşak dokuyu destekler, nem miktarını artırır ve böylece cildin uzun süre daha sağlıklı daha genç görünmesine yardımcı olur.

FİYAT SORUN

BİYOLOJİK LIFTING AŞISI NASIL YAPILIR ? HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR ?
BİYOLOJİK LIFTING AŞISI NASIL YAPILIR ? HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR ?

Uygulama öncesinde enjeksiyondan çekinenler için iğnenin yapılacağı yere uyuşturucu krem sürülerek enjeksiyon sırasında ortaya çıkabilecek ağrı hissi minimal düzeye çekilir. Uygulamanın yüzün her iki bölümünde 6 şar adet olmak üzere toplam 12 noktaya yapılır. Biyolojik Lifting Aşısı yüz dışında boyun, dekolte ve ellerde de kullanılabilir. Uygulama yaklaşık 5-10 dakika sürer, enjeksiyon yapılan yerde az miktarda kızarıklık ve şişlik olabilir ancak bu durum da birkaç saat sonra geçerek uygulama yapılan bölge normal görünüme döner. Aşının etkisi 1-2 gün içinde görülmeye başlar. 20 yaş üzerindeki kişilere yapılabildiği ve tespit edilen bir yan etkisinin bulunmadığı klinik deneylerle ortaya konulmuştur.

NASIL YAPILIR? İZLEYİN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
AVANTAJLARI VE BEKLENEN SONUÇ NEDİR ?
AVANTAJLARI VE BEKLENEN SONUÇ NEDİR ?

Yeni nesil bir aşı olan BİYOLOJİK LIFTING AŞISI'nın kolay uygulanabilir olması, etkisinin hemen kendini gösteriyor olması ve uzun süre kalıcı olması bu tip bir uygulama yaptırmak isteyenler için önemli avantajlar sağlar. Dolgu uygulamalarında olduğu gibi sonrasında yüzde belirgin şiş görüntüsü yerine doğal bir etki elde edilir. Mekanik cerrahiye kıyasla daha az seviyede sonuç alınsa da herhangi bir kesi yapılmaksızın sonuç alınabilmesi ameliyat çekincesi olanlar için oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. Uygulama sonrası nemli, bağ ve yumuşak dokusu kuvvetlenmiş sağlıklı dolayısıyla daha genç görünümlü bir cilt elde edilir.

FİYAT SORUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Ameliyatsiz Estetik Kategorisine Geri Dön