ÜCRETSİZ DANIŞIN 

AMERİKAN CİLT BAKIMI

Hydrapower-Amerikan Cilt Bakımı ile 6 aşamada nasıl yenilenmiş ferah bir cilde sahip olabileceğiniz hakkında bilgi alın.

 

AMERİKAN CİLT BAKIMI

Hydrapower-Amerikan Cilt Bakımı ile 6 aşamada nasıl yenilenmiş ferah bir cilde sahip olabileceğiniz hakkında bilgi alın.

Hydrapower - Amerikan Cilt Bakımı
Hydrapower - Amerikan Cilt Bakımı

Güzel bir cilt için en önemlisi cilt sağlıdır. Sağlıklı bir cilt daha bakımlı görünmemiz sağlar. Günümüz koşullarında şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza neden olur. Ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta ve cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı oluşmaktadır. Toksinler ve güneş hasarı bir araya geldiğinde cilt sağlığını kaybetmeye başlamaktadır. Buna bir de yaşa bağlı elastikiyet kaybı eklenine doğal olarak ciltte erken yaşlanma belirtileri artmaktadır. Amerikan cilt bakımı HydraPower yukarıda bahsi geçen cilt problemlerinin hepsine aynı anda çözüm bulabilen, daha sağlıklı bir cilt için tüm tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir anti-aging bakım sistemidir. Dermaablazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır.

OKUMAYA DEVAM EDİN

BİZ SİZİ ARAYALIM
Amerikan Cilt Bakımı uygulamalarında net %50 indirim. Işıl ışıl parlayan sağlıklı bir cilde kavuşmak için bu fırsatı kaçırmayın!
Hydrapower Bakımının Aşamaları
Hydrapower Bakımının Aşamaları

1- Eksfoliasyon : Active-4 Solüsyon kullanılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır,daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlenir. 2- Peeling : GlySal Serum (glikolik ve salisilik asit karışımı) kullanılarak kabuklanma oluşmadan peeling işlemi yapılır. 3- Ekstraksiyon : Beta-HD solüsyonu kullanılarak patentli Vortex emme teknolojisi ile tıkalı gözenekler temizlenir. 4- Boost : Cildin problemine göre uygun solüsyonlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler v.s. tedavi edilir. 5- Fusion : Antiox + Solüsyon cildi besler ve içerdiği antioksidan, peptidler ve hyaluronik asit bileşenleri ile cildi korur. 6- Günlük Bakım Ürünleri : Uygulamanın etkinliğini arttırmak ve kalıcılığını korumak için uygulamada kullanılan ürünler ile aynı içeriklere sahip günlük bakım ürünlerinin kullanılması önerilmektedir.  

FİYAT SORUN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
HydraPower Teknolojisi
HydraPower Teknolojisi

HydraPower A.B.D’de üretilmektedir. Vortex isimli patentli bir teknoloji kullanan HydraPower basınçla püskürtme yapan ve adeta bir girdap etkisi yaratan özel bir başlığa sahiptir. Bu başlık sayesinde solüsyonların el değmeden cilde penatüre edilmesi sağlanır. Cilt fazla sebum salgısından, ölü hücrelerden arındırılır, temizlenir ve antioksidan, peptidler, hyaluronik asit bileşenleri ile cilt onarılır, nemlendirilir ve beslenir.

BİZE ULAŞIN

Hollywood Yıldızlarının Tercihi
Hollywood Yıldızlarının Tercihi

Aralarında Paris Hilton, Adrienne Maloof ve Britanny Snow gibi Hollywood yıldızlarının da bulunduğu birçok starın tercihidir.  2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraPower günümüzde vazgeçilmez bir cilt yenileme sistemidir ve günümüzde 76’yı aşkın ülkede kullanılmaktadır. Geçen yıl hakkında medyada yer alan 117 milyon haberle günümüzün en popüler cilt yenileme cihazıdır. Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır. Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü HydraPower sistemine verilmiştir.

SORUN CEVAPLAYALIM

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
Güzellik & Bakım Kategorisine Geri Dön