Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Göz Çevresi Estetiği

blank

Göz Çevresi Estetiği; Özellikle deride gevşeme, torbalanma, şişlik, gevşeklik büyük oranda azalmaktadır. Thermi Radyofrekans ve Emerge Lazerle yapılan göz çevresi estetiği hakkında bilgi alın.

Thermi İle Ameliyatsız Gözaltı Torbalarının Giderilmesi

Thermi aynı zamanda alt göz kapaklarına da uygulanabilmektedir. Bu uygulamayla özellikle deride gevşeme, torbalanma, şişlik, gevşeklik büyük oranda azalmaktadır. Uygulama oldukça kısa süren bir uygulamadır. Thermi uygulaması sonrasında göz kapaklarında hafif bir şişlik olacaktır ancak 1-2 gün içinde geçecektir.

Thermi Smooth İle Üst Gözkapağı Sorunlarının Giderilmesi

Thermi uygulaması sadece alt göz kapaklarına yapılabilir, üst göz kapaklarında uygulanmamaktadır. Eğer hastanın üst göz kapaklarında da bir deri fazlalığı varsa ve ameliyatsız çözüm arıyorsa bu durumda ThermiSmooth uygulaması yapılmaktadır.

Bu uygulama 2 hafta aralıklarla 3 seans yapılmaktadır , böylece üst göz kapaklarındaki deri fazlalığı belirgin bir şekilde azalmaktadır.

Lazerle Göz Altı ve Göz Çevresi Sorunlarının Giderilmesi

Göz altındaki ve göz çevresindeki deri problemlerinin tedavi alternatiflerinden önemli tanesi de lazer uygulamalarıdır. Kliniğimizde ‘göz altı ve çevresi uygulamaları için FDA onaylı’olan tek cihaz olma özelliğine sahip EMERGE lazer kullanmaktayız.

Bu lazer ile gözaltında morluk, torbalanma, çöküklük, deride elastikiyet kaybı, çizgilenme ve göz kenarındaki derideki  kırışıklık ve deri incelmesi gibi problemleri tedavi edebilmekteyiz.

Lazerle Göz Altı Torbalarının Giderilmesi

Göz altı morluğu tedavisinde kullandığımız lazer fraksiyonel lazer adını verdiğimiz  ve ışığı deriye hüzmeler halinde ileten bir lazer türüdür. Fraksiyonel lazer tedavisi ile deri altı destek tabakası güçlendirilip, deri kalınlaştırılırken morluk görünümünde ciddi bir renk açılması gözlenir.

Göz Çevresi Estetiği Fiyatları 2022

Göz çevresi estetiği fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.