Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Altın İğne ile Cilt Gençleştirme

blank

Altın İğne ile Cilt Gençleştirme, cildinizi leke, ince kırışıklıklar, akne ve skar izlerinden arındırarak genç görünmesini sağlar. Altın iğne ile cilt gençleştirme hakkında bilgi almak için bizlere ulaşın.

Altın İğne İle Parlak Gergin ve Sağlıklı Ciltler

Mevsimsel değişimler,  hava kirliliği, ilerleyen yaş,hayatımıza her alandan giren kimyasallar ve yaşam koşullarımızdan olumsuz etkilenen cildimiz, diğer organlarımızdan daha hızlı yaşlanır. Yaşlanma etkilerine bağlı olarak da ciltte kırışıklık ve lekeler oluşur.

Cildin sağlıklı ve genç görünümü için kullanılan birçok lazer uygulama içinde, son yıllarda özellikle ön plana çıkan ve adına sıkça rastlayabileceğiniz “Altın İğne” uygulaması, cildin yüzeyine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaşır; cildin parlak, gergin ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Altın İğne Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Bu uygulama başta leke tedavisinde, akne (sivilce) tedavisi, akne ve skar izlerinin giderilmesi olmak üzere ince kırışıklıkların giderilmesinde, boyun ve dekolte bölgesinin toparlanmasında,  cilt gençleştirmede, çukurlukların giderilmesinde, yanık izleri, gözaltı morluk tedavisinde ve gözenek sıkılaştırmada etkin olarak kullanılmaktadır.

Altın İğne her yaştan, tüm cilt tipleri ve renklerine uygulanabilen, klinik açıdan sonuçlarının başarısı kanıtlanmış bir uygulamadır. Altın İğne uygulaması, cildin ihtiyacına yönelik  cilt altı uygulamaları mezoterapi tekniği ile de beraber daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Altı İğne Uygulaması Nasıl Yapılır?

Altın İğne (fraksiyonel radyo frekans uygulaması) öncesi, işlemin yapılacağı bölge temizlenir ve anestezi etkisi olan krem uygulanır. İşlem sırasında deri altına gerçek mikro iğnelerle ısı verilerek müdahalede bulunulur. Altının iletkenliği sayesinde doku bozulmadan uyarım yapılmış olur ve derinin kendisini yenilemesi için kollajenler harekete geçer.

Uygulama süresi bölgeye bağlı olarak değişmekle birlikte, genellikle 30-45 dakika sürer. İşlem sonrasında ciltte oluşan kızarıklıklar 1-2 saat içinde kendiliğinden geçer, hastalar uygulamanın ardından normal yaşamlarına dönerler.

Altın İğne Uygulamasından Beklenen Sonuçlar

Altın İğne uygulaması, ilk seanstan itibaren etkisini gösterir ve neticesinde uzun süreli kalıcı başarı elde edilir. İşlem sonrası cilt atlında onarım devam eder ve ciltte canlanma günden güne daha belirgin hale gelir. İstenilen sonuca kaç seansta ulaşılabileceği, uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır.

Dolayısıyla seans sayısı da buna bağlı olarak, doktor tarafından yapılan işleme göre değişir. Uygulama yapılan bölgenin mutlaka güneşten korunması gerekir. Bunun için de güneş koruyucu krem kullanılmalıdır.

Altın İğne ile Cilt Gençleştirme Fiyatları 2022

Altın iğne ile cilt gençleştirme fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.